İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Motofest’te efsaneler geçidi – Göknur – Gülden Karaböcek – Ferhat Göçer

Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP TÜRKİYE) tertibi kapsamında düzenlenen Türkiye MotoFest Konserlerinde Göknur ile başlayan gece, Gülden Karaböcek’in efsane müzikleriyle devam etti.

Motofest’te efsaneler geçidi – Göknur – Gülden Karaböcek – Ferhat Göçer
03 Eylül 2023 - 7:00


Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP TÜRKİYE) tertibi kapsamında düzenlenen Türkiye MotoFest Konserlerinde Göknur ile başlayan gece, Gülden Karaböcek’in efsane müzikleriyle devam etti. Gecenin son konserinde Ferhat Göçer ise, Afyonkarahisarlıları doyasıya eğlendirdi

Türkiye’nin en büyük entegre gençlik ve spor şenliği Türkiye MotoFest kapsamında düzenlenen konserler tüm süratiyle sürüyor. Dün gece üç konser ile yeni bir rekor kıran Türkiye MotoFest Konserleri, Afyon Motorsporları Merkezi’ni tıklım tıklım dolduran yüz binlere unutulmaz bir gece yaşattı. 

GÖKNUR COŞTURDU

Gecenin birinci konserinde eğlenceli sahnesiyle Göknur, Türkiye MotoFest’e gelenleri coşturdu. Yerinde duramayan izleyiciler Göknur’un müzikleriyle gönüllerince eğlendi. Sahnesinin sonunda son vakitlerde tanınan olan spor taraftarlarının sık söylediği müziklerle seyircinin gönlünü fethetti.

GÜLDEN KARABÖCEK EFSANESİ 

“Ustalara Saygı” özel konserinde Türkiye’nin değerli seslerinden Gülden Karaböcek, Türkiye MotoFest’te nostalji rüzgarı estirdi. Konser boyunca izleyicilerle birlikte yılların eskitemediği müziklerini söyleyen Gülden Karaböcek, müzikleriyle adeta salladı. 

FERHAT GÖÇERE İLE DEĞİŞİK BİR AKŞAM

Gecenin üçüncü konserinde ise, pop müziğin ünlü ismi Ferhat Göçer, Türkiye MotoFest Konserleri’nde apayrı bir gece yaşattı. Her cinsten şarkıyı kendine has üslubuyla seslendiren müzikçi, seyircinin de dahil olmasıyla bir çok şarkıyı birlikte konser alanını adeta coşturarak söyledi.

Türkiye’nin en büyük entegre gençlik ve spor şenliği Türkiye MotoFest, dün gece hem üç konserle hem de 100 bini aşan izleyiciyle yeni bir rekor kırdı. Gecenin sonunda Afyonkarahisar Belediye Lideri Mehmet Zeybek, Ferhat Göçer ile birlikte seyircilerle özçekim yaparak bu tarihi anı ölümsüzleştirdi.

DÜNYANIIN EN ÇOK İZLENEN YARIŞLARINDAN MXGP TÜRKİYE İLE BİREBİR ANDA YAPILIYOR

Türkiye Cumhuriyetinin 100’üncü yılında spor turizminin en büyük etkinliklerinden olan dünyanın en kıymetli motokrosçularının yarıştığı Cumhurbaşkanlığı himayelerinde yapılan MXGP TÜRKİYE ile tıpkı anda yapılan Türkiye MotoFest, spor, kültür, sanat, müzik, kamp, karavan ve gastronomiyi biraraya getiriyor. Bu yıl 300 bin kişinin gelmesi beklenen Türkiye MotoFest, dün akşam itibariyle 350 bini aşarak kırılması sıkıntı bir rekora imza attı.

 

TÜRKİYE MOTOFEST PROGRAMI

2 Eylül 2023 Cumartesi: 

11:00 – 19:00 Gün içi etkinlikler

20:00 Hikaye Gürman 

22:00 Emre Aydın

 

3 Eylül 2023 Pazar: 

20:00 Zara 

22:00 Buyruk Can İğrek

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34