İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Mahmut Görgen’in “NUTUK” Şarkısı Instagram’da Viral Oldu!

Türkiye’nin genç DJ ve Aranjörlerinden Mahmut Görgen, büyük bir muvaffakiyete imza atarak “NUTUK” isimli müziğiyle Instagram’ı sallamaya devam ediyor.

Mahmut Görgen’in “NUTUK” Şarkısı Instagram’da Viral Oldu!
05 Eylül 2023 - 4:12


Türkiye’nin genç DJ ve Aranjörlerinden Mahmut Görgen, büyük bir muvaffakiyete imza atarak “NUTUK” isimli müziğiyle Instagram’ı sallamaya devam ediyor. Atatürk’ün Nutuk’taki seslerini kullanarak hazırlanan bu eşsiz çalışma, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türkiye A Ulusal Bayan Voleybol Ekibi’nin Avrupa Şampiyonu olmasının akabinde büyük ilgi gördü.

“Nutuk” isimli müzik, kısa müddette Türkiye’nin dört bir yanındaki Instagram kullanıcıları tarafından büyük beğeni ve paylaşımlarla karşılandı. Müziğin eşsiz yapısı ve Atatürk’ün unutulmaz Nutuk konuşmalarının duygusal tesiri, birçok kişiyi etkileyerek bu şarkıyı Instagram’da en çok kullanılan müziklerden biri haline getirdi.

Sosyal medya platformu Instagram’da, “Nutuk” isimli müziğe büyük bir ilgi gösterilirken, binlerce görüntü ve fotoğraf bu müzik eşliğinde paylaşıldı. Ayrıyeten, “Nutuk” isimli müziğin “Popüler” etiketine sahip olması, bu çalışmanın ne kadar büyük bir tesir yarattığının bir göstergesi olarak ön plana çıkıyor. Müziğin süratle yayılmasıyla birlikte, Türkiye’nin dört bir yanındaki beşerler, bu özel çalışmayı paylaşarak ve destekleyerek bir ortaya geliyor.

DJ Mahmut Görgen, bu özel müziğin hazırlanmasında büyük bir titizlikle çalıştı ve Atatürk’ün büyük yapıtı Nutuk’tan alınan ses öğelerini çağdaş bir müzikle bir ortaya getirdi. Sonuç olarak, Türkiye’nin bu tarihi anlarını ve zaferlerini mana dolu bir biçimde kutlayan “Nutuk” müziği, Instagram’da büyük bir yankı uyandırdı.

“Nutuk” isimli müzik, Türkiye’nin birlik ve beraberlik hissini pekiştiren bir müzikal başyapıt olarak hafızalarda kalacak üzere görünüyor. DJ Mahmut Görgen’in bu eşsiz çalışması, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türkiye A Ulusal Bayan Voleybol Kadrosu’nun Avrupa Şampiyonluğu ile birlikte unutulmaz bir anı olarak tarihe geçti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34