İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

İzmir Kınık’ta 30 Ağustos ‘Zafer Konseri’ ile Kutlandı

Konserde sahneye çıkan sanatçı Ebru Yaşar, seslendirdiği birbirinden hoş müziklerle Kınıklı vatandaşlara unutulmaz bir zafer gecesi yaşattı.

İzmir Kınık’ta 30 Ağustos ‘Zafer Konseri’ ile Kutlandı
29 Ağustos 2023 - 22:12


Konserde sahneye çıkan sanatçı Ebru Yaşar, seslendirdiği birbirinden hoş müziklerle Kınıklı vatandaşlara unutulmaz bir zafer gecesi yaşattı. Kınık Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zaferinin 101. Yıldönümü münasebetiyle Zafer Konseri düzenlendi.

Poyracık Hizmet Binası Meydanı’nda gerçekleştirilen konser öncesi bir kortej yürüyüşü düzenlendi. Konserden evvel Kınık Kılıç Kalkan Grubu de seyircilere şovlarını sundular. Daha sonra sahneye çıkan sanatçı Ebru Yaşar, sevilen müzikleriyle vatandaşlara unutulmaz bir zafer coşkusu yaşattı.

Zafer Haftası kapsamındaki konsere İzmir Milletvekili Ceyda Ayrılamaz Çankırı, Kınık Kaymakamı Abdurrahman Çelebi, Kınık Belediye Lideri Dr. Sadık Doğruer, İlçe Liderleri, Meclis üyeleri, STK, Daire Amirleri ve binlerce vatandaş iştirak sağladı.

 

BU VATAN ECDADIMIZDAN BİZLERE EMANET BIRAKILMIŞTIR  

Kınık Belediye Lideri Dr. Sadık Doğruer konserde yaptığı konuşmasında, “26 Ağustos 1071’de Anadolu’da destan yazan Sultan Alparslan’ın çocuklarıyız, bizler 1453’te fetih anlayışı ile sefere çıkan ve kesin bir zaferle dönen Fatih Sultan Mehmet Han’ın torunlarıyız, bizler Atartürk’ün bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’nin mensuplarıyız. Zaferiniz, bayramınız kutlu olsun. Bu vatan aziz bir vatandır, dört bir yanı şehit kanıyla sulanmıştır. Bu vatan ecdadımızdan bizlere emanet bırakılmıştır” tabirlerini kullandı.

İzmir milletvekili Ceyda Ayrılamaz Çankırı ise “Vatanımızın topraklarının her karışı bize atalarımızdan armağandır. Bu kutlu günde Kınık’ta olmaktan çok memnun ve gururluyum. Belediye liderimize bu hoş aktiflik için teşekkür ediyorum, 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun .” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34