İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

İş Sanat’ın “Cuma İş Çıkışı” Konserleri Manga ile başlıyor

İş Sanat’ın ağır ilgi gören “Cuma İş Çıkışı” konserleri MaNga ile yine başlıyor.

İş Sanat’ın “Cuma İş Çıkışı” Konserleri Manga ile başlıyor
07 Eylül 2023 - 8:00


İş Sanat’ın ağır ilgi gören “Cuma İş Çıkışı” konserleri MaNga ile yine başlıyor.

İş Sanat’ın Kibele Çeşmesi Heykeli önünde fiyatsız düzenlediği Cuma İş Çıkışı konserleri, 15 Eylül Cuma, saat 19.00’da rock müziğin başarılı gruplarından MaNga ile yeni döneme “merhaba” diyor. 

Alternatif rock, nu-metal, rapcore tiplerinde müzik yapan, Ferman Akgül (vokal), Yağmur Sarıgül (elektrik gitar), Cem Bahtiyar (basgitar) ve Özgür Can Öney’den (davul) oluşan küme, albümleri, cover modülleri ve ünlü isimlerle yaptıkları düetlerle muvaffakiyetlerini birinci günkü üzere sürdürüyor. 2010 yılında düzenlenen Eurovision müzik müsabakasında Türkiye’yi muvaffakiyetle temsil ederek ikinci olan MaNga, Cuma İş Çıkışı konserinde sevilen müzikleriyle dinleyicileriyle buluşacak. 

Etkinlik saat 18.30’da Kibele Çeşmesi Heykeli önünde DJ performansıyla başlayacak.  

Hafta sonuna enerjik bir başlangıç yapmak isteyenlerin buluşma noktası olan Cuma İş Çıkışı konserlerinde 22 Eylül Cuma akşamı ise pop müziğin güçlü sesi Sibel Tüzün yer alacak. Konserler sürpriz isimlerle Ekim ayında da devam edecek.

Rezervasyon, biletix.com’dan yapılabilir, İş Sanat’ın toplumsal medya hesaplarından ayrıntılı bilgi edinilebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34