İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

HONOR Geleceğin Akıllı Telefonlarını IFA 2023’te Tanıtıyor

 HONOR V Purse ile çarpıcı ‘Telefondan Çantaya’ konseptini IFA 2023’te kullanıcılara sunan HONOR, katlanabilir akıllı telefon dünyasında hudutları zorlayan HONOR Magic V2 modelini ve HONOR 90 için yeni renk seçeneğini kullanıcılar ile buluşturdu. 

HONOR Geleceğin Akıllı Telefonlarını IFA 2023’te Tanıtıyor
03 Eylül 2023 - 2:24


 HONOR V Purse ile çarpıcı ‘Telefondan Çantaya’ konseptini IFA 2023’te kullanıcılara sunan HONOR, katlanabilir akıllı telefon dünyasında sonları zorlayan HONOR Magic V2 modelini ve HONOR 90 için yeni renk seçeneğini kullanıcılar ile buluşturdu. 

Teknoloji devi HONOR, IFA 2023’te akıllı telefonların geleceğine yönelik stratejik vizyonunu açıkladı. HONOR CEO’su George Zhao, “Unfold Tomorrow” başlıklı açılış oturumunda, HONOR’un en hafif ve en ince içe yanlışsız katlanabilir akıllı telefonu Magic V2 de dahil olmak üzere insan odaklı yeniliklerini iştirakçiler ile paylaştı.

Katlanabilir akıllı telefonları ana akım haline getirme konusundaki kararlılığını gösteren HONOR, katlanabilir akıllı telefonu giyilebilir, modaya uygun bir çanta konseptiyle tekrar tasarlayarak tarz ve kendini söz etmek için sonsuz imkanlar sunan en yeni modeli HONOR V Purse’ü de kullanıcılarına sundu.

HONOR’un katlanabilir akıllı telefon kategorisinde uzun bir yol kat ettiğini ve her yeni dizaynda, fonksiyonellik ve dayanıklılıkta dikkate kıymet gelişmeler gösterdiğini vurgulayan HONOR CEO’su George Zhao, “Sadece bu da değil, HONOR V Purse ile hayata geçirdiğimiz telefondan çantaya konseptimizle, yaratıcılığı güçlendirmek ve yarının ömür stilini şekillendirmek için gelişmekte olan katlanabilir teknolojiden yararlanan sürdürülebilir tahliller keşfediyoruz” açıklamalarında bulundu.

 

Moda Teknolojisinin Sonlarını Genişletti

“Telefondan çantaya” konseptiyle çıkan HONOR V Purse’u tanıtan HONOR, elektronik aygıtların kullanıcıların kendini söz etmesi için sınırsız fırsatlar sunduğunun ve elektronik aygıtların yeni bir moda eseri olarak görülmeye başlandığının altını çiziyor.

HONOR V Purse, hareket ettikçe akıllı telefonla birlikte reaksiyon veren sallanan zincirler, tüyler ve püsküller üzere tasarım öğeleri de dahil olmak üzere bir el çantası dizaynını içerisinde barındıran bir dizi kişiselleştirilebilir özelliği barındırıyor. Her vakit açık ekran (AOD) sayesinde katlanabilir akıllı telefonu problemsiz bir biçimde fizikî moda ikonuna dönüştürmeyi başarıyor.

Akıllı telefonun sıradan bir çanta yahut el çantası üzere zahmetsizce omuza takılmasına imkan tanıyarak geleceğin yeni “HİT” çantası olması ismine menteşeye klipslenen değiştirilebilir kayış ve zincir seçenekleriyle buluşturuyor.

 

Daha Sürdürülebilir Bir Geleceğe Doğru

Sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanan HONOR V Purse, HONOR’un etrafa olan bağlılığına da vurgu yapıyor. Kayışlarda kullanılan vegan deri üzere sürdürülebilirliği sağlayan materyaller içeriyor. Konseptin sonsuz kişiselleştirilebilir AOD’leri her kıyafetle eşleştirilebilmesi ile birlikte moda sanayisi fizikî dünyayı aşıp daha dijital bir alana dönüşürken, teknoloji de tarz ve kendini söz etme konusunda sınırsız imkanlar sağlıyor.

Bu sayede HONOR V Purse, etrafa hassas tüketicilerin süratli moda tüketimini azaltmalarına yardımcı oluyor ve daha da kıymetlisi moda dünyasının tüketicileri için daha az satın almaya ve daha uzun müddet kullanmaya teşvik etmek için yeni teknolojileri benimsemesini destekliyor. 

  

Benzersiz şeklinizi yansıtmak için sınırsız fırsat sunuyor

 Açık iş birliği anlayışını marka ruhuna yansıtan HONOR, aygıt için sonsuz moda imkanları sunan bir dizi özel AOD tasarımı için BURBERRY erkek giysi kreatif yöneticisi Bram Van Diepen, çağdaş sanatçı Yunuene Esparza, Çin Sanat Akademisi profesörü Yuan Youmin ve crossover sanatkarı Xiao Hui Wang’ın da ortalarında bulunduğu HONOR Talents Küresel Tasarım Mükafatları platformundaki en âlâ kültürel zevk sahipleriyle bir ortaya geldi.

Dünyanın dört bir yanından yükselen yetenekleri bir ortaya getiren HONOR, hayat üsluplarını olumlu tarafta tekrar şekillendirmek için programın bir sonraki etabında, tasarımcıların jiroskop, dokunma yahut ortam ışığı üzere çeşitli sensörleri oluşturmasına imkan tanıyan API arayüzünü açarak en son tasarım trendlerinden ilham almaya ve kendi dizaynlarını üretmeye devam edecek.

 

Globalde birinci sefer sahneye çıkan HONOR Magic V2 

IFA 2023 aktifliği boyunca dikkatleri üzerine toplayan HONOR, katlanabilir akıllı telefonlara yönelik vizyonunu eksiksiz bir biçimde ortaya koyan form faktörü, pil, ekran ve kullanıcı tecrübesi istikametlerinde değerli güzelleştirmelerle dal kriterlerini yine tanımlayan yeni amiral gemisi katlanabilir akıllı telefonu HONOR Magic V2’yi birinci sefer küresel bir aktiflikte sergiledi.

HONOR’un üst seviye teknolojisinin bir çıktısı olan HONOR Magic V2, markanın bugüne kadar kullanıcıları ile buluşturduğu en hafif ve en ince içe katlanabilir akıllı telefon özelliği ile kendisini gösterdi. 231 g yükünde ve katlandığında sırf 9,9 mm’ye kadar inceliyor. Ortalama kalınlığı 2,72 mm olan yeni kuşak Silikon-Karbon-Çift Bataryaya özelliğini taşıyan HONOR Magic V2, ince ve hafif katlanabilir amiral gemisi gövdesinde 5.000 mAh’a kadar yüksek kapasite sağlıyor.

İnce ve hafif tasarımı ile kendisine hayran bırakan HONOR Magic V2, tipinin birinci örneği olan Harika Hafif Titanyum Menteşe ile birlikte menteşe sistemine daha fazla sağlamlık ve dayanıklılık sağlayan HONOR tarafından tescilli yeni bir çelik bileşeni ile sağlamlığını arttırıyor. HONOR Magic V2, menteşenin 400.000’den fazla katlanmaya dayanmasını sağlayarak SGS’nin emniyetli dayanıklılık sertifikası ile birlikte günde 100 defa katlandığında on yıla kadar kullanım ömrü sağlıyor.

50MP ana kamera (f/1.9), 50MP ultra geniş kamera (f/2.0) ve 20MP telefoto kamera (f/2.4) içeren üçlü bir art kamera ile donatılan HONOR Magic V2, öne bakan çift kamera kurulumunda ise iki adet 16MP kamera (f/2.2) ile destekleniyor.

İnsan odaklı yenilikleri bünyesinde barındıran HONOR Magic V2, dal başkanı 3840Hz PWM Karartma teknolojisini de destekleyerek göz yorgunluğunu en aza indiriyor ve uzun müddetli kullanımlarda bile kullanıcısına rahat görüntüleme sağlıyor.

Standart fotoğraf çekimlerinden çok kullanıcısının yaratıcılığı ile bütünleşen HONOR Magic V2, yeni interaktif tecrübeleri ve en zorlayıcı fotoğraf çekim anlarında sağladığı takviye ile tesirli bir performans gösteriyor. 

İlk sefer Paralel Alanı destekleyen HONOR Magic V2, iş ve ömür bilgilerinin farklı ayrı depolanmasına ve bilgilerin inançlı bir formda izole edilmesine müsaade veriyor. Katlanabilir telefona ikinci bir telefon yerleştirilmiş üzere çift alanlı uygulamaları paralel olarak bağımsız bir biçimde çalıştırmayı mümkün kılıyor.

 

EISA Ödüllü HONOR 90 için yeni renk seçeneği

Her an yeniliğini koruyan HONOR, Expert Imaging and Sound Association (EISA) tarafından HONOR 90’a verilen Best Buy Smartphone 2023-2024 ödülünü kazandığını da duyurdu. Bu zaferi kutlayan HONOR, HONOR 90 için dünya çapında trend olan Buz Mavisi rengini kullanıcılarına sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34