İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Gemlik Belediyesi’nden Kurtul Mahallesi’ne Hizmet Atağı

Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımları, ilçenin dört bir yanına hizmet vermeye devam ediyor. Kent merkezinde çalışmalarını aralıksız yürüten takımlar, evvelce köy statüsünde bulunan dış mahallelerde de çalışmalarını sürdürüyor

Gemlik Belediyesi’nden Kurtul Mahallesi’ne Hizmet Atağı
21 Eylül 2023 - 9:24


Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımları, ilçenin dört bir yanına hizmet vermeye devam ediyor. Kent merkezinde çalışmalarını aralıksız yürüten gruplar, evvelden köy statüsünde bulunan dış mahallelerde de çalışmalarını sürdürüyor.

  Son olarak çalışmalarını Bursa kent merkezine en yakın mahalle olan Kurtul Mahallesinde devam eden gruplar, burada; Şehit Cem Üner İlkokulunun iç ve dış cephe boyasını, muhtarlık binası tadilatını ve toplam alanı 300 metrekare olan içerisinde kahvehane bulunacak alanda çalışmalarını ihtimamla gerçekleştiriyor.

Başkan Sertaslan, “Gemlik’in her karışına hizmet götürüyoruz”

  Gemlik Belediye Lideri Mehmet Uğur Sertaslan yaptığı açıklamada ilçenin tüm mahallelerinde çalışmalarının devam ettiğini tabir ederken,  “Gemlik Belediyesi olarak ilçemizin tüm mahallelerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gençali ve Büyükkumla köy konağı inşaatlarımız aralıksız devam ediyor. Kurtul’da bizim değerli dış mahallelerimizden, bu mahallemizdeki okulun iç ve dış cephe boyamasını yaparak okulumuzu yeni bir görünüme kavuşturduk. Muhtarlık binamızda çeşitli tadilat çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mahalle meydanında toplamda 300 metrekare alan içerisinde yaklaşık 100 metrekare kapalı alana sahip köy kahvemizin inşaatına devam ediyoruz. 401 km2’lik yüz ölçümüne sahip ilçemizin her karışına Gemlik Belediyesi olarak aralıksız hizmet veriyoruz”dedi.

  Yapılan hizmetlerden ötürü mahalle sakinleri Belediye Lideri Mehmet Uğur Sertaslan’a teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34