İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Ford Trucks, Kazakistan’daki Yeni Distribütörü ile Avrasya’nın ‘Orta Koridorunda’ Yeni Bir Yol Açıyor

Ağır ticari araç bölümünün global markası Ford Trucks, Avrasya’da kıymetli bir karayolu nakliyeciliği kapısı olan Kazakistan’daki yeni distribütörü Turbo Trucks Kazakistan aracılığıyla milletlerarası müşterilerine sunduğu hizmetleri genişletiyor.

Ford Trucks, Kazakistan’daki Yeni Distribütörü ile Avrasya’nın ‘Orta Koridorunda’ Yeni Bir Yol Açıyor
02 Eylül 2023 - 5:36


Ağır ticari araç bölümünün global markası Ford Trucks, Avrasya’da değerli bir karayolu nakliyatı kapısı olan Kazakistan’daki yeni distribütörü Turbo Trucks Kazakistan aracılığıyla milletlerarası müşterilerine sunduğu hizmetleri genişletiyor. Ford Trucks, milletlerarası ticaret için değerli bir rota olan ve çağdaş İpek Yolu olarak bilinen ‘Middle Corridor’ (Orta Koridor) boyunca çeşitli pazarlarda emniyetli ve yüksek kaliteli hizmetler sunmayı amaçlıyor.

Ağır ticari araç sanayisinin küresel markası Ford Trucks, Avrasya’nın karayolu nakliyeciliği kapısı olan Kazakistan’da yeni distribütörü Turbo Trucks Kazakistan ile coğrafik kapsama alanını genişleterek tüm memleketler arası müşterileri için hizmet sunmaya devam edecek. 25 yılı aşkın müddettir dünyanın önde gelen otomotiv markalarını temsil eden TH Group’un bir kesimi olan Turbotrucks Kazakistan, kapsamlı kamyon işletmeciliği geçmişinin yanı sıra Avrupa ve Asya’da 9 farklı ülkede de otomotivle ilgili çeşitli faaliyetler yürütüyor.

Ford Trucks stratejik değerdeki Kazakistan pazarındaki faaliyetleriyle, Avrasya’daki ülkeler ortasında bağlanabilirliği ve ekonomik iş birliğini artırmayı amaçlayan bir altyapı ve ticaret teşebbüsü olan ve ‘Yeni İpek Yolu’ olarak da bilinen ‘Middle Corridor’ (Orta Koridor) üzerindeki en uzun güzergâhta yer alacak. 

Avrupa Birliği’nin çabucak hemen yarısına eş kıymet bir yüz ölçümüne sahip olan Kazakistan’ın geniş coğrafyası, Ford Trucks’a emniyetli ve yüksek kalitede hizmet sunma imkânı tanıyacak. Kazakistan birebir vakitte Avrupa ve Asya’yı bir ortaya getiren güzergâhıyla Avrupa Birliği ile pek çok iştirake sahip. Ülke, Avrupa’ya ve Avrupa’dan nakliyatta değerli bir kavşak noktası pozisyonunda bulunuyor. 

İlk etapta Almatı’da satış, satış sonrası servis ve yedek modül hizmetiyle faaliyetlerine başlayacak olan Ford Trucks, iki yıl içinde ticari ve madencilik faaliyetleriyle öne çıkan beş kente daha genişleyerek 2025 prestijiyle toplam altı ana vilayette konumlanacak.  

Emrah Duman: “İş birliğimizin müşterilerimizi en üst seviye tahlillerle güçlendireceğinden eminiz”

Ford Trucks ile Turbo Trucks Kazakistan ortasındaki bu iş paydaşlığı, 31 Ağustos 2023’te yöneticilerin ve temsilcilerin katıldığı bir imza merasimiyle resmiyet kazandı. 

Törende konuşan Ford Trucks Başkanı Emrah Duman, şu sözleri kullandı: “Kazakistan’ın ağır ticari araç pazarında yeni ve çok kıymetli bir ortakla hizmet verecek olmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Kazakistan, çağdaş İpek Yolu boyunca güçlü bir varlık oluştururken kıymetli bir adıma işaret ediyor. Yüz ölçüm olarak çok geniş bir coğrafik alanda servis hizmeti sağlamış oluyoruz. Bu stratejik atak ile memleketler arası müşterilerimize hizmet vermek, onlara sağlam satış sonrası hizmetler ve yedek kesimlere kolay erişim sunmak için daha uygun bir pozisyondayız. Kazakistan’daki fırsatlar çok geniş, bu iştirakimizin karşılıklı muvaffakiyet ve büyümeye yol açacağından ve müşterilerimizi en üst seviye tahlillerle güçlendireceğinden eminiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

       

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34