İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Erdoğan’dan doğalgaz merkezi ve tahıl koridoru mesajları

Cumhurbaşkanı Erdoğan doğalgazla ilgili Türkiye’de geniş çaplı amaçları olan bir merkez kurmayı planladıklarını belirterek “Ataşehir’de Finans Merkezi’nin bir bloğunda olabilir” diye konuştu. Erdoğan ayrıyeten tahıl koridorunun devamı için Rusya’nın 2…

Erdoğan’dan doğalgaz merkezi ve tahıl koridoru mesajları
05 Eylül 2023 - 22:00

Cumhurbaşkanı Erdoğan doğalgazla ilgili Türkiye’de geniş çaplı maksatları olan bir merkez kurmayı planladıklarını söyledi.

Erdoğan bahse ait olarak “Doğalgazla ilgili merkez kurma planımız var. Rusya ile bu planı görüşeceğiz. Trakya’daki çizgilerin ötesinde ülkemizi bir merkez haline getirelim istiyoruz. Son yıllardaki yatırımlarla ülkemizi doğalgaz üssü haline getireceğiz. Türkiye’yi bölgesinin, global gücün merkezi haline getirme amacına yaklaşıyoruz. Güç, doğalgaz, madencilik üzere mevzularda kim ne yapmak istiyorsa gelsin. Ataşehir’de Finans Merkezimizin bir bloğunda bu merkezi kurabiliriz.” değerlendirmesini yaptı.

Tahıl koridorunun devamı için Rusya’nın 2 özel isteği olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan ” Birisi Rusların tarım bankasının SWIFT sistemine bağlanması, ikincisi de taşımada kullanılan gemilerin sigortalanması.” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
       

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34