İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Dünyanın Dört Bir Yanından Hastalar İzmir’de Şifa Buluyor!

İzmir’in Ödemiş ilçesinde düzenlenen Teknoloji Eğitim Forumu (TEKEF), geleceğin başkanları gençleri bir ortaya getirdi

Dünyanın Dört Bir Yanından Hastalar İzmir’de Şifa Buluyor!
09 Eylül 2023 - 22:00


İzmir’in Ödemiş ilçesinde düzenlenen Teknoloji Eğitim Forumu (TEKEF), geleceğin başkanları gençleri bir ortaya getirdi. Forumun ana sponsoru hoşluk ve sıhhat kompleksi Hoops World’ün İdare Konseyi Lideri Afet Ayaz, Ege Üniversitesi iş birliğiyle dünyanın dört bir yanından çaresiz hastaları Türkiye’ye getirerek tedavi ettirdiklerini söyledi. Ayaz, bu iş birliği ile özellikle çocuk cerrahisine odaklandıklarını vurguladı.

Teknoloji Eğitim Forumu, İzmir’in Ödemiş ilçesinde Dünya Koleji’nde gerçekleştirildi. Geleceğin başkanlarını bir ortaya getiren forumun ana sponsoru sıhhat ve hoşluk kompleksi Hoops World oldu. Hoops World İdare Konseyi Lideri Afet Ayaz, forumun açılışında bir konuşma yaptı.

“2024’te bin hastanın yaralarına merhem olmayı hedefliyoruz”

Konuşmasına, “Ülkemizi geleceğe umutla taşıyacak parlak zihinlerle bir ortada olmak gerçek bir gurur.” kelamları ile başlayan Afet Ayaz şöyle devam etti: “Bir ülkenin geleceği gençleridir. O gelecek ümitle ve kararlılıkla desteklenmezse geleceğimizi kendi ellerimizle kaybetmiş oluruz. Ben gençlerin gücüne inanıyorum, gözlerinizdeki aleve bakınca içim titriyor.” İki kız kardeşi ile birlikte kurdukları Hoops World’ün hem hoşluk kompleksi hem de Ege Üniversitesi iş birliği ile sıhhat turizminde Türkiye’deki yetkili acente olduklarına işaret eden Afet Ayaz, “Hoops World olarak dünyanın her yerindeki çaresiz ve umutsuz hastalara Ege Üniversitesi iş birliğiyle deva oluyoruz. Bugüne dek ‘umutsuz vaka’ denilen birçok hastayı Ege Üniversitesi’nde tedavi ettirip, ülkesine yolladık. Emin olun onların gözlerindeki umudu görmek en büyük memnunluk.” kelamlarını kaydetti.

“Bir numaralı gayem; dünyanın rastgele bir yerinde umutsuz tek bir hasta varsa onun yarasını sarabilmek.” diyen Afet Ayaz, 2024 yılında bin hastanın yaralarına merhem olmayı hedeflediklerini belirtti. Bilhassa çocuk cerrahisine odaklandıklarını anlatan Ayaz, sıhhat turizminin Türkiye’nin en önemli kalkınma planlarından biri olduğuna dikkat çekerek konuşmasını, “Sevgili gençler; Afet Abla’nız olarak kapım her vakit sizlere açık.” tabirleri ile tamamladı.

Gençler, fikirleri ile krizlere tahlil üretiyor!

Teknoloji Eğitim Forumu; gençlerin ortak bir husus üzerinde çalışmalarını, araştırmalarını, bilgilerini paylaşmaları ve öğrenmelerini sağlayan; bilimselliğe dayanan, öğretim ve gelişimi temel alan bir aktiflik olarak organize ediliyor. Forumda gençler, Türkiye’nin meselelerine ve bu problemlerden doğan krizlere özgün fikirleriyle tahlil üretmeye çalışıyor. Aktiflikte; gençlerin takım çalışmasına ahenk sağlaması, şahsî ve toplumsal gelişimlerinin desteklenmesi, araştırmaya ve öğrenmeye teşvik edilmeleri, nitelikli tartışma yetilerinin geliştirilmesi, hak ve hürriyet şuurunun artırılması amaçlanıyor. Forum kapsamında eğitim, sıhhat, kültür ve ulusal savunma komiteleri çeşitli çalışmalar gerçekleştirdi.

 

Hoops World hakkında:

Hoops World, 2022 yılında İzmir’in Bornova ilçesinde üç kız kardeş tarafından kuruldu. Tıpkı çatı altında birçok farklı hoşluk, estetik ve sıhhat hizmetini bulunduran Hoops World, kendi alanında İzmir’deki en donanımlı kompleks olma özelliğini taşıyor. Ege Üniversitesi’nin sıhhat turizmi kapsamında yetkili acentesi olma özelliğini taşıyan Hoops World, sıhhat alanında çocuk cerrahisinden kanser tedavisine birçok alanda faaliyet göstererek tüm dünyaya sıhhat dağıtıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34