İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Devrim Erbil’in “Seçmeler” sergisi sanatseverlerle buluşuyor!

Türk fotoğraf tarihinin en değerli isimlerinden biri olan Prof. İhtilal ERBİL’in küratörlüğünü Zeynep ÖZTÜRK’ün üstlendiği “Seçmeler’’ standı 14 Eylül – 30 Ekim tarihleri arasında DG Arka Project’te sanatseverler ile buluşuyor.

Devrim Erbil’in “Seçmeler” sergisi sanatseverlerle buluşuyor!
08 Eylül 2023 - 2:48


Türk fotoğraf tarihinin en kıymetli isimlerinden biri olan Prof. İhtilal ERBİL’in küratörlüğünü Zeynep ÖZTÜRK’ün üstlendiği “Seçmeler’’ standı 14 Eylül – 30 Ekim tarihleri arasında DG Arka Project’te sanatseverler ile buluşuyor.

Yurt içinde ve yurt dışında birçok şahsî standa imza atan İhtilal ERBİL, 14 Eylül –  30 Ekim 2023 tarihleri ortasında DG Arka Project’in konut sahipliğinde, küratörlüğünü Zeynep ÖZTÜRK’ün üstlendiği “Seçmeler” isimli ferdî standı ile yağlı boya, giclee ve halılardan oluşan yapıtlarını sergilemeye hazırlanıyor.

Resimlerinde bahis olarak İstanbul’u, kentin mimari yapılarını değişik açılarıyla ele alan ERBİL’in tabiat soyutlamalarını ve Anadolu çeşitlemelerini aktardığı büyük tuval çalışmalarına da yer verdiği stantta sanatçı, ülkemizde dokumacılık kültürünün mirası olarak tanımlanan halıları da kendine özel yarattığı etkiyle koleksiyonerlerinin beğenisine sunacak.

DG Arka Project’te açılacak stant, 30 Ekim 2023 tarihine kadar ziyaret edilebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34