İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

CEPTETEB Mobil kullanıcılarına özel iPhone 14, Apple Watch 8 veya Airpods Pro kazanma fırsatı

Türk İktisat Bankası (TEB), taşınabilir bankacılık uygulaması CEPTETEB Taşınabilir kullanıcılarına özel yeni bir kampanya başlattı.

CEPTETEB Mobil kullanıcılarına özel iPhone 14, Apple Watch 8 veya Airpods Pro kazanma fırsatı
05 Eylül 2023 - 3:00


Türk İktisat Bankası (TEB), taşınabilir bankacılık uygulaması CEPTETEB Taşınabilir kullanıcılarına özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında CEPTETEB Taşınabilir üzerinden süreç yapan mevcut ve yeni müşteriler, iPhone 14, Apple Watch 8 yahut Airpods Pro armağanlarından birini kazanma fırsatı yakalıyor.

Kampanyaya katılmak için CEPTETEB Mobil’de yer alan Kampanyalar sekmesinden “Katıl” butonuna tıklayarak; CEPTETEB Mobil’i fiyatsız olarak indirip uygulama üzerinden yeni müşteri olanlara 3, öbür banka hesaplarını uygulamaya ekleyenlere 2 çekiliş hakkı tanınan kampanya kapsamında, CEPTETEB Taşınabilir üzerinden kredi kartı başvurusu yaparak 1, otomatik fatura talimatı vererek 1, QR ile para çekerek 1, yatırım hesabı açarak 1 ve Kolay Adres tanımlayarak 1 çekiliş hakkı olmak üzere toplamda 10 çekiliş hakkı elde edilebiliyor.

 

Kampanyadan faydalanmak için son tarih 30 Eylül

30 Eylül tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında CEPTETEB Taşınabilir kullanıcıları ve birinci kez müşteri olanlar, taşınabilir uygulama üzerinden yaptıkları süreçlerle 3 adet iPhone 14, 5 adet Apple Watch 8 yahut 15 adet Airpods Pro’dan birini kazanma bahtını yakalayacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

       

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34