İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Büyükakın: Samimiyetle ve tüm dikkatimizle milletimizi dinliyoruz

Gebze’de esnaf ve vatandaşlarla bir ortaya gelen Lider Büyükakın, “Bize güvenen ve Büyükşehir Belediyesi’ni emanet eden Gebzeli hemşerilerimize borcumuzu hizmet ederek ödüyoruz” açıklamasını yaptı

Büyükakın: Samimiyetle ve tüm dikkatimizle milletimizi dinliyoruz
04 Eylül 2023 - 0:24


Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın, Gebze’de tam gün mesai harcadı. Birinci olarak Ankara Caddesi’ndeki esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla hasbihal eden Lider Büyükakın daha sonra Eskihisar kıyısına geçerek, burada da vatandaşlarla gönülden gönüle sohbetler gerçekleştirdi. Kentin yarınlarına kıymet katacak çalışmalara imza attıkların lisana getiren Lider Büyükakın’a, AK Parti Kocaeli Vilayet Lideri Şahin Talus, Gebze Belediye Lideri Zinnur Büyükgöz, AK Parti Gebze İlçe Lideri Recep Kaya, Büyükşehir Belediyesi Gebze Bölgesi Koordinatörü İbrahim Pehlivan ve teşkilat üyeleri eşlik etti. Esnaf ziyaretlerini pahalandıran Lider Büyükakın, “Bugün Gebze’mizin güzide esnaflarıyla selamlaştık. Güleryüzleriyle ve samimiyetleriyle bizi her vakit memnun ediyorlar. İşlerinin daima açık olmasını diliyorum. Esnaflarımız, kentimizin kalbidir, onlarla olan bu bağımızı daha çok güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

 

“DURMADAN, YORULMADAN ÇALIŞIYORUZ”

Vatandaşlardan ve esnaflardan gelen hizmet ve eser sorularına da samimiyetle karşılık veren Lider Büyükakın, yeni taleplere de süratli bir biçimde karşılık verilmesi için talimatlarını verdi. “Kentimiz için gece gündüz demeden çalışıyoruz” vurgusunu da yapan Lider Büyükakın, “Gebze Belediye Liderimiz Zinnur Beyefendi ve teşkilat üyelerimizle bölgemizle alakalı atılması gereken adımları bir bir atıyoruz. Durmadan, yorulmadan çalışıyoruz. Bugünkü esnaf ziyaretlerimizin de temelinde alandan gelen yeni talepleri almak ve öncelikleri belirlemek” açıklamasını yaptı.

 

“EKSİK KALDIKLARIMIZA DA KOŞARAK GİDİYORUZ”

“AK Parti teşkilatlarımızla birlikte Gebze’mize ve tüm ilçelerimize hizmet etmeyi sürdürüyoruz” diyen Lider Büyükakın, “Her daim olduğu üzere bakın bugünde Vilayet Liderimiz Şahin Beyefendi yanımızda. İlçe Liderimiz, Belediye Liderimiz, Koordinatörümüz ve ailesinden, işinden fedakârlık yaparak içtenlikle çalışan teşkilat üyelerimiz var. Biz büyük bir aileyiz ve kentimiz için çalışıyoruz. Kentin her karışına hizmet ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Vatandaşımızın isteğine, gönlüne ve duasına talibiz. Çok şükür talip olduklarımıza kavuşuyor, eksik kaldıklarımıza da koşarak gidiyoruz” sözlerini sarf etti.

 

“ELLERİNİ SEMAYA AÇAN KARDEŞLERİMİZ, BÜYÜKLERİMİZ VAR”

Açıklamalarını “Kocaeli’ni ilmek ilmek yatırımlarımızla işliyoruz” diyerek sürdüren Lider Büyükakın, “Bir taraftan eser üretirken başka bir taraftan gönül hizmetlerine devam ediyoruz. Milletimizle omuz omuzayız. Dua ordularının ardımızda olduğunu biliyoruz. Gece yarısı bu hizmetler için ellerini semaya açan kardeşlerimiz, büyüklerimiz var. Biz o dualara talibiz. İçtenlikle ve samimiyetle alanda çalışıyoruz. Tanımadığımız insanımız bizler için her fırsatta dua ediyor” dedi. Ziyaretlerinde birlik ve beraberlik vurgusu da yapan Lider Büyükakın, “Biz milletimizle birlikte yürüyoruz. Alandayız, gruplarımız çalışıyor, teşkilatlarımız yanı başımızda. Hizmet etmek ismine ne yapılması gerekiyorsa yapıyoruz. İçtenlikle ve tüm dikkatimizle milletimizi dinliyor, yolumuza devam ediyoruz. Biz biliyoruz ki çocuklarımıza çok daha hoş bir Kocaeli bırakmak zorundayız. Gayretimiz tıpkı vakitte bunun içindir” diyerek kelamlarını tamamladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34