İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Büyük Zafer Antalya’da coşkuyla kutlanıyor

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yıl dönümü kapsamında Antalya’da  birinci olarak Cumhuriyet Meydanı’nda merasim düzenlendi.

Büyük Zafer Antalya’da coşkuyla kutlanıyor
31 Ağustos 2023 - 6:00


30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yıl dönümü kapsamında Antalya’da  birinci olarak Cumhuriyet Meydanı’nda merasim düzenlendi. Antalya Valisi Hulusi Şahin ve Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, meydandaki Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı.

 

30 Ağustos programı Antalya Valiliği’nde düzenlenen tebrik merasimiyle sürdü. Vali Hulusi Şahin ve Lider Muhittin Böcek, tebrikleri kabul ettikten sonra Cumhuriyet Caddesi’ndeki kutlama programına katıldı. Şahin ve Böcek, ellerindeki Türk bayraklarıyla caddenin her iki yanını dolduran Antalyalıları selamlayarak bayramlarını kutladı. Akabinde Böcek, protokol ve vatandaşlarla ile birlikte resmi geçit merasimini izledi. 

 

BÜYÜKŞEHİR ÖNÜNDE TÖREN 

Büyük Zafer’in 101’inci yıl dönümü hasebiyle Antalya Büyükşehir Belediyesi önünde de merasim düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer tarafından Lider Muhittin Böcek ismine, hizmet binası önünde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. Çelenk sunumunun akabinde Cumhuriyet’in kurucusu Ulu Başkan Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, şehitler ve gaziler için hürmet duruşunda bulunuldu. Merasim, İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34