İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Bosch Partner Program Şehir Buluşmaları Trabzon’da gerçekleşti

İş ortaklarına avantajlarla dolu iştirak sunan, bölümdeki en argümanlı program Bosch Partner Program üyeleri ile buluşmaya devam ediyor. 

Bosch Partner Program Şehir Buluşmaları Trabzon’da gerçekleşti
07 Eylül 2023 - 3:24

 • İş ortaklarına avantajlarla dolu paydaşlık sunan, bölümdeki en argümanlı program Bosch Partner Program üyeleri ile buluşmaya devam ediyor. 
 • Bosch Partner Program Kent Buluşmaları kapsamında Trabzon’da iş ortaklarının iştirakiyle gerçekleşti.

İstanbul- İklimlendirme bölümünün öncü firmalarından Bosch Home Comfort Group’un kesimdeki en savlı program olarak iş ortaklarına sunduğu Bosch Partner Program’ın kent buluşmaları bu sefer Trabzon’da gerçekleşti.

Düzenlenen buluşma kapsamında iştirakçi iş ortakları Bosch Home Comfort eser ve hizmetlerini yakından tanıma fırsatı bulurken; geliştirilen son yenilikleri birinci ağızdan dinledi. Bosch Home Comfort dünyasından örneklerin de paylaşıldığı toplantıda iştirakçiler işlerini geliştirmelerine katkı sağlayacak tahlilleri uzmanlarla konuşarak öğrendi.

Keyifli ve verimli geçen toplantının akabinde düzenlenen eğlenceli müsabakada dereceye giren üyelere sürpriz armağanlar dağıtıldı. Bosch Partner Program Kent Buluşması uzmanlar ve üyelerinin daima birlikte yedikleri akşam yemeğiyle noktalandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

       

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34