İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Berlin, 29 Aralık’ta tüm dünyayla aynı anda yalnızca Netflix’te yayınlanacak

La Casa de Papel dünyasının üyelerinden Berlin geri dönüyor! Pedro Alonso’nun canlandırdığı karaktere odaklanan sekiz bölümlük Berlin, 29 Aralık’ta tüm dünyayla birebir anda yalnızca Netflix’te yayınlanacak. 

Berlin, 29 Aralık’ta tüm dünyayla aynı anda yalnızca Netflix’te yayınlanacak
19 Eylül 2023 - 3:12


La Casa de Papel dünyasının üyelerinden Berlin geri dönüyor! Pedro Alonso’nun canlandırdığı karaktere odaklanan sekiz bölümlük Berlin, 29 Aralık’ta tüm dünyayla tıpkı anda yalnızca Netflix’te yayınlanacak. 

Berlin’e yeni çetesinde elektronik mühendislik dehası Keila (Michelle Jenner), hayırsever profesör ve sırdaşı Damián (Tristán Ulloa), ebediyen uçlarda yaşayan bir kamikaze, Cameron (Begoña Vargas), sadık dostu Roi (Peña Fernández) ve çetenin aksiyon konusunda durmak bilmeyen üyesi Bruce (Joel Sánchez) eşlik ediyor. La Casa de Papel dünyasından Itziar Ituño ve Najwa Nimri ise Raquel Murillo ve Alicia Sierra olarak geri dönüyor. Dizinin oyuncu takımında bu isimlerin yanı sıra Samantha SiqueirosJulien PaschalMasi Rodríguez ve Rachel Lascar da yer alıyor. 

Álex Pina ve Esther Martínez Lobato’nun yaratıcısı olduğu sekiz kısımlık dizinin senaryosunu Álex PinaEsther Martínez LobatoDavid BarrocalDavid Oliva ve Lorena G. Maldonado kaleme alırken direktörlüğünü ise Albert PintóDavid Barrocal ve Geoffrey Cowper paylaşıyor.

 

Berlin Hakkında: 

Karanlık bir günü aydınlatabilecek sırf iki şey var: aşk ve servet kıymetinde bir soygun. Berlin’i şimdi hastalığından haberdar değilken ve İspanyol Kraliyet Darphanesi’ne sıkışıp kalmadan evvelki altın yıllarında ayakta tutan şeyler de bunlar. En sıra dışı soygunlarından birini tam da bu esnada planlamaya başlar: 44 milyon dolar bedelindeki mücevherlerin mucizevi bir halde ortadan kaybolmasını sağlamak. Bunun için daha evvel birlikte çalıştığı üç çeteden birinin yardımına başvurur.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34