İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Bengi İdil Uras “Akdeniz Kıyıları ile başlayarak dünyayı gezmeyi çok istiyorum.”


Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da takipçilerinin yüzünü güldüren başarılı oyuncu Bengi İdil Uras, bu yaza dair tatil planlarını MAG Ağustos sayısında anlattı…

Yazın büyük bir kısmını Datça’da geçirdiğini söyleyen Bengi İdil Uras “Erkek arkadaşımın işletmesinde birlikte etkinlikler düzenliyoruz. Hem tatil hem iş üzere geçiyor Datça’da günler. Eylül ayında da Yunan adalarını ziyaret etmeyi planlıyorum Simi ve Kos adası birinci ziyaret edeceklerim.” Dedi.

Datça’nın tabiatını çok sevdiğini belirten Uras “Buranın tabiatını, sakinliğini ve doğal ki denizini çok seviyorum. Türkiye hakikaten deniz tatili açısından eşi gibisi olmayan bir ülke. O nedenle Ege kıyılarımızı çok seviyorum. Fransa’da Avignon ve etrafı. Öbür ülkelerde gitmek istediğim çok yer var aslında, seyahat etmek ve keşfetmek bu dünyadaki en hoş terapi olabilir diye düşünüyorum. Orijinal yerler görmek, beşerler tanımak, onların hayat biçimlerini keşfetmek çok pahalı. Akdeniz kıyıları ile başlayarak dünyayı gezmeyi çok istiyorum. Sonrasında daha uzak ülkeler Tayland, Avustralya, Endonezya, Adalar (Fiji, Seyşel, Madagaskar, Fransız Polinezyası vb.) Saymakla bitiremeyeceğim kadar çok, umarım bu ömrüme hepsini sığdırabilirim!” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Exit mobile version