İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Bayraklı Belediyesinden öğrencilere kırtasiye desteği.

Eğitime yönelik çalışmalarıyla dikkat çeken Bayraklı Belediyesi, bu yıl da öğrencilere yönelik dayanağını sürdürdü.

Bayraklı Belediyesinden öğrencilere kırtasiye desteği.
07 Eylül 2023 - 4:48


Eğitime yönelik çalışmalarıyla dikkat çeken Bayraklı Belediyesi, bu yıl da öğrencilere yönelik dayanağını sürdürdü. Gereksinim sahibi 3 bin öğrenciye kırtasiye seti dağıtan belediye takımları, ailelerin de yüzünü güldürdü. Lider Sandal “Çocuklarımızın ve ailelerin yanında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

 

3 BİN ÖĞRENCİYE DAĞITILACAK

Bayraklı Belediyesi Toplumsal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından dağıtılan kırtasiye setlerinde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin temel gereksinimlerini karşılayacak okul eserleri yer alıyor. Çanta içinde hazırlanan kalem, defter, silgi, kalemtıraş, boyama kitabı ve boyama kalemleri tek tek öğrencilere teslim ediliyor. Yapılan hizmet, çocuklar kadar anne babaları da keyifli ediyor. Bir haftada bine yakın çocuğu sevindiren belediye takımları, toplamda 3 bin kırtasiye seti dağıtacak.

 

ÇOCUKLARIMIZ BİZİM GELECEĞİMİZ

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Göreve geldiğimizde verdiğimiz kelamı tutuyoruz ve maddi imkansızlıklar nedeniyle hiçbir çocuğumuzun eğitimden uzak kalmasına müsaade vermiyoruz. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, aydınlık yarınların mimarları onlar olacak. Bize düşen de hem onlara hem de ailelere dayanak olmak! Öğrencilerimize yeni eğitim-öğretim yılında muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34