İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Başkan Dündar, üniversiteyi kazanan öğrencilerle buluştu

Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar, belediyenin bilgi konutları ve kütüphanelerinde imtihana hazırlanarak üniversiteyi kazanan öğrenciler ile bir ortaya geldi.

Başkan Dündar, üniversiteyi kazanan öğrencilerle buluştu
07 Eylül 2023 - 3:36


Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar, belediyenin bilgi meskenleri ve kütüphanelerinde imtihana hazırlanarak üniversiteyi kazanan öğrenciler ile bir ortaya geldi.

Eğitime yönelik yaptığı yatırımlarla öğrencilere dayanak olan Osmangazi Belediyesi, bünyesindeki kütüphane ve bilgi konutlarının kapılarını imtihanlara hazırlanan öğrencilere açarak hizmet veriyor. Geçtiğimiz yıl imtihana Osmangazi Belediyesi’nin farklı noktalardaki bilgi konutları ve kütüphanelerinde hazırlanarak, hayallerini gerçekleştiren öğrenciler Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar’ın verdiği yemekte buluştu.

Soğanlı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programda Osmangazi İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Gürhan Çokgezer de hazır bulunurken, Lider Dündar üniversiteli olan öğrencileri başarılarından ötürü tebrik etti. 

Osmangazi Belediyesi’nin eğitime büyük kıymet verdiğini ve bu mevzuda birçok projeyi hayata geçirdiklerini tabir eden Lider Dündar, “Belediyemizin bilgi konutlarından yıl boyunca bin 92 öğrenci faydalanmış. Haftalık ferdî çalışmaya gelen 700 öğrencimiz var. Yaz okullarımıza ise 450 öğrencimiz katıldı. Biz üniversiteye hazırlanan öğrencilerimizle yemek tertibiyle bir ortaya gelip onlarla sohbet ediyoruz. Başarmak kıymetli, başarmak için de çalışmak ve istemek gerekiyor. Bunu istiyor ve vazgeçmiyorsak başarıyı elde ederiz. Muvaffakiyetlerin sonu yok. Temel muvaffakiyet, uygun bir insan olmaktır. Ailene, topluma ve mahallene faydan yoksa aldığın diplomanın bir yararı yoktur. Ben üniversiteyi kazanan öğrencilerimize muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Osmangazi İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Gürhan Çokgezer de Osmangazi Belediyesi’nin eğitime her vakit büyük takviye verdiğini belirterek, “Böyle bir aktifliği düzenlediği ve öğrencilere her vakit dayanak olduğu için Osmangazi Belediye Liderimiz Mustafa Dündar’a teşekkür ederim” diye konuştu.

Yemekte Lider Dündar’la sohbet eden öğrenciler, üniversiteye hazırlık sürecinde kendilerine sunulan imkânlardan ötürü memnuniyetlerini lisana getirdi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34