İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Başkan Böcek esnaf temsilcilerini ağırladı

Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, Ahilik Haftası aktiflikleri kapsamında Antalya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (AESOB) Lideri Adlıhan Dere ve oda temsilcilerini ağırladı.

Başkan Böcek esnaf temsilcilerini ağırladı
19 Eylül 2023 - 3:48


Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, Ahilik Haftası aktiflikleri kapsamında Antalya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (AESOB) Lideri Adlıhan Dere ve oda temsilcilerini ağırladı. Ziyarette AESOB Lideri Adlıhan Dere, Demirciler Çarşısı’na yaptığı çalışmalardan ötürü Lider Muhittin Böcek’e teşekkür etti. 

Ahilik Haftası aktiflikleri kapsamında AESOB Lideri Adlıhan Dere, oda liderleri ve yılın Ahisi Bayram Sözer Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek’i ziyaret etti. Lider Muhittin Böcek, esnaf için Ahilik kavramının çok kıymetli olduğunu belirterek, “Ahilik dürüstlük, düzgün ahlak, kardeşlik ve yardımseverliktir. İşlerimizi yaparken bu kavramlara çok dikkat ederiz. Allah birlik ve beraberliğinizi bozmasın. Bu türlü kıymetli bir haftada siz bedelli esnaflarımızla bir ortada olmaktan memnunluk duydum” dedi. 

Başkan Muhittin Böcek, AESOB Lideri Adlıhan Dere ve oda liderlerine çalışmaları hakkında bilgi de verdi. Lider Böcek, esnaf temsilcileriyle sık sık bir ortaya gelerek esnaflarının meselelerinin tahliliyle yakından ilgilendiklerini aktardı. 

 

İÇİMİZDEN BİRİSİNİZ

AESOB Lideri Adlıhan Dere de Lider Muhittin Böcek’e bu türlü değerli bir günde esnafları ağırladığı için teşekkür ederek, “Bizlere her vakit dayanak oluyorsunuz. Demirciler Çarşısı içerisinde esnaflarımızın çatıları akıyordu, ışıklandırma ve kamera sistemi yoktu. Kısa müddette bu isteğimizi yerine getirdiniz. Her vakit söylüyoruz siz içimizden birisiniz.  Bizlere gereken takviyesi sağlıyorsunuz. Tam esnaflarımız ismine teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34