İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Başkan Altay: “Gazilerimiz Gönlümüzde Eşsiz Bir Yere Sahiptir”

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, 19 Eylül Gaziler Günü hasebiyle bir bildiri yayımlayarak, “Büyük bir yürek ve özveriyle vatanımız için canını ortaya koyan kahraman gazilerimiz ve şehitlerimiz gönlümüzde eşsiz bir yere sahiptir” dedi.

Başkan Altay: “Gazilerimiz Gönlümüzde Eşsiz Bir Yere Sahiptir”
19 Eylül 2023 - 2:12


Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, 19 Eylül Gaziler Günü hasebiyle bir ileti yayımlayarak, “Büyük bir cüret ve özveriyle vatanımız için canını ortaya koyan kahraman gazilerimiz ve şehitlerimiz gönlümüzde eşsiz bir yere sahiptir” dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, 19 Eylül Gaziler Günü hasebiyle bir ileti yayımladı.

Başkan Altay’ın bildirisi şöyle:

“Bin yıldır İslam’ın sancaktarlığını yapan kahraman askerlerimiz, vatan ve mukaddesat uğruna yeri geldiğinde şehadet mertebesine yükselmiş, yeri geldiğinde ise bir ömür gururla taşıdıkları gazilik payesine ulaşmıştır.

Büyük bir yürek ve özveriyle vatanımız için canını ortaya koyan kahraman gazilerimiz ve şehitlerimiz gönlümüzde eşsiz bir yere sahiptir. Onların mirasına sahip çıkmak ve bu kıymet biçilemez mirası gelecek kuşaklara en hoş biçimde aktarmak, hepimizin en büyük görevlerinden biridir.

Gazilerimizi yalnızca bu özel günde değil, her vakit hatırlamak, hayatlarını kolaylaştırmak ve hürmet göstermek de tekrar her Türk vatandaşının taşıdığı büyük bir sorumluluktur.

Milletimizin bağımsızlığı ve hürriyeti için gayret veren tüm gazilerimize şükranlarımı sunuyor, 19 Eylül Gaziler Günü’nü en kalbi hislerimle tebrik ediyorum. Ebediyete irtihal eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle ve duayla yâd ediyorum.”
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34